RIP Databáze zla je facebooková skupina, jejíž adminy hrozně obdivujeme. Denně se totiž hrabou v megasračkách českého internetu, jenže bohužel jim to nedá moc práce, protože to vypadá, že si náhodně kliknou na něčí profil nebo jakoukoliv diskuzi a hned mají materiál na rok dopředu.

Je nezadatelným právem každého jedince ze sebe udělat aspoň jednou za život blbce, jenže ještě tak před deseti lety by se o tom dozvěděli maximálně tak lidi z jeho okolí, ovšem co přišly sociální sítě a YouTube, máme pocit, že naopak ten, kdo ovládá svůj mateřský jazyk a má IQ vyšší než vypnutá automatická pračka, je přírodní úkaz a měli bychom ho konzervovat v lihu a nechat vystavit v muzeu jako vzácnost za sklem, něco jako když chodíte na výstavu trilobitů.

Co se týče dnešních teenagerů, je namístě si přiznat, že jako lidstvo už nemáme šanci, a jestli se za pár let vyvine prvokovi evolučně chápavý palec, nastoupí zde vláda nové inteligence, o poznání větší, než je ta naše.

Jak jinak si totiž vysvětlit, že dvanáctiletá holka je schopná napsat něco takového. Navíc nám to dělá problém číst, nejsme zvyklí na slova v podivném gramatickém tvaru a absenci interpunkce, stejně jako její problémy prvního světa. A co je to BFF kamarádka? Známe výraz best friend, tohle by mohlo být best female nebo forever friend, ale neznáme výraz best forever friend kamarádka, protože nám to nedává smysl.

Ale jak říkáme, každý člověk má právo být za blbce. Teď jsme to my. Protože nechápeme vůbec nic.