Když si po uvaření vajíčka chtěl oloupat skořápku, všiml si, že něco není v pořádku. Viděl tam šedožluté ostatky kuřátka. A nebyl to hezký pohled. Ani Bhowmilk si koupil vejce z obchodu Surry Hills v Sydney, kde prodávali vejce z volného chovu. Hned po tom, co zjistil, že si vajíčko dát k snídani prostě nemůže, napsal stížnost na stránku řetězce na Facebooku. „Uvařil jsem si vejce a pak jsem tam našel uvařené kuře. Asi byste měli vědět, co servírujete zákazníkům. To už je moc proteinu i pro mě,“ napsal na stránku na Facebooku.

K celému příspěvku ještě přidal fotografii, aby každý věděl, co vlastně málem snědl. Na obrázku je šedé embryo, celé od slizu a jsou tam vidět malé cévky. To ale bylo příliš moc pro některé uživatele Facebooku. „Opravdu bych si přála, abych to nikdy neviděla,“ napsala Rosie. „Netušila jsem, že je tohle možné,“ napsala Susanne.

Ostatní uživatelé bránili síť obchodů Woolworths. Není prý možné, aby nad tímto měli supermarkety kontrolu. Je to prostě nereálné. „Jak si to představujete? To chcete, aby se rozlouskla všechna vajíčka a zkontrolovala? To je přece nesmysl,“ napsal Teneile. „Měl byste být naštvaný na to kuře,“ dodala jiná žena.

Vybraná skupina lidí na Filipínách zase psala, že zkažené vejce s mrtvým kuřátkem uvnitř by pro ně bylo výbornou pochoutkou. Toto rozvíjející se embryo se často prodává na ulicích východní Asie, ještě ve skořápce a uvařené. "Jsme velmi znepokojeni a tento incident bereme velmi vážně. Prosím, dejte nám vědět své telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat,“ napsal řetězec. Budou to chtít určitě napravit, ale Ani si už asi nikdy vejce ke snídani nedá.