Veřejnost loni uchvátil příběh Wesleyho Warrena, kterého trápila obří varlata. Muž se s tímto postižením těžce vyrovnával, ale nakonec se lékařům podařilo je odoperovat. Tento statečný muž bohužel nyní zemřel ve věku 49 let na infarkt.

Wesley se stal populární, když o něm Channel Four natočil dokument, který zaznamenal i náročnou operaci. Lékaři mu loni v červnu odebrali šedesát kilogramů tkáně během náročné třináctihodinové operace. Warren trpěl vzácným lymfedémem (otokem) šourku po úrazu v roce 2008. Antibiotika nepomáhala a jeho varlata se neustále zvětšovala. Na operaci neměl peníze a byl už tak zoufalý, že svá varlata chtěl prodat na e-bayi a ze získaných peněz si operaci zaplatit. Když se o jeho případu dozvěděli lékaři z Kalifornie, nabídli mu ji zdarma. Operace se vydařila a Warren opět mohl žít jako normální člověk, navíc se mu podařilo zachovat plně funkční orgány.

Warren trpěl těžkou cukrovkou a podle informací prý během posledních dvou týdnů prodělal už dva infarkty. Ten další se mu stal osudným.