Rodrigo Alves si říká „živoucí Ken“. A na svoji vizáž je opravdu hrdý. Aby vypadal jako panáček Ken ale musel podstoupit hodně procedur a plastických operací, které ho stály deset a půl milionu korun.

Se svým vzezřením ale není ještě úplně spokojený, takže se vždy najde nějaká maličkost, kterou by chtěl opravit. Jeho série plastických operací tak ještě nekončí. Chce být prostě dokonalý.

Nechal si upravit obličej, nastřelit vlasy, má i implantáty v hrudníku, aby to vypadalo, že má svaly. „Narodil jsem se ve špatném těle, necítil jsem se v něm dobře. Nebyl jsem s ním spokojený. Teď po plastických operacích jsem opravdu spokojený a šťastný,“ řekl Rodrigo.

Za omlazující a zvláčňující procedury pleti utratí ročně až 3 miliony korun. Se všemi plastikami a procedurami je spokojený, takže utracených peněz nelituje. Svým obličejem a tělem je tak posedlý, že ho netěší nic jiného, než že se Kenovi víc a víc podobá.

„Ze začátku jsem jako Ken nechtěl vypadat. Lidé mi ale často říkali, že jsem mu podobný. Zamyslel jsem se nad tím a najednou jsem zatoužil být stejný jako on,“ svěřil se. „Všichni bychom měli dělat to, po čem toužíme a co si přejeme, abychom se cítili dobře,“ uzavřel „živoucí Ken“, který chodí pravidelně na botoxové injekce, aby si udržel pleť bez vrásek.