Jim Carrey (53) byl včera na Lvech. Tvrdí to Svěrák mladší, tvrdí to lidi z České televize, tvrdí to Reflex a iDnes, tvrdí to všichni. Natáčel tu reklamu a tak si přišel vystřelit konfety na pódium, nic za to nechtěl za honorář, udělal to děsně rád z dobroty srdce a nechtěl, aby se o něm mluvilo, protože by se o něm mluvilo víc než o lidech, kteří dostali ceny.

A od té doby nás všichni přesvědčují, že Jim byl tak nenápadný, že ho nikdo nepoznal, a proto si myslíme, že to je dvojník.

Jestli je to nějaký mediální pokus na čtenářích, tak cajk, počkáme si, co z toho vyleze za výsledky. Taky to může být nějaký virál (sakra, na co?) nebo chyba v Matrixu a někdo špatně asi nastavil kód.

Protože včera určitě na Lvech Jim Carrey (53) nebyl. Ten byl totiž 20. února na večírku v Los Angeles, s PLNOVOUSEM a dlouhými vlasy sčesanými dozadu a i kdyby dělal vše proto, aby stanul v Praze jednadvacátého v osm večer na koberci, dost silně pochybujeme, že to udělal jen tak. Muž na Lvech nemá ani vousy, ani dlouhé vlasy a dokonce nemá… ani stejný tvar hlavy!!!

Nehledě na to, že Lucie Výborná uvedla dvojníka, co nebyl dvojník, ale vypadal jako dvojník dvojníka, tzv. trojník, jako Johna Jima Carreyho. Tak se ale herec nejmenuje. Jmenuje se, když už, James a navíc je to první jméno a to druhé je Eugene.

„Bylo to tak tajné, že ho nakonec nikdo nepoznal,“ řekl Svěrák, supervizor večera, či jak se ta funkce jmenuje. Bylo to tak tajné, že my to věděli už včera a nikdo ho nepoznal prostě proto, že Carrey vypadá úplně jinak. Ale to nevadí, my jsme v klidu. Sedíme tu u stolu a klepeme prsty do desky s pocitem, že děkujeme Bohu, že na nás při rozdělování peněz za tuhle marketingovou sračku vynechali.