Jelikož se na Staroměstském náměstí, kde probíhal křest aplikace Tour History, objevilo mnoho celebrit, nemohl náš hledáček módního pekla zůstat nepovšimnut.

Tentokrát byly outfity slavných velice rozmanité a ne z každého byste si měli brát příklad.

Ukážeme vám tedy šest celebrit, které nás svými outfity zaujaly. Najdete mezi nimi jak zástupkyně módního pekla, tak módního nebe. Posuďte sami a schválně jestli nám dáte za pravdu.

Tak tady je máte:

Michaela Ochotská (29) tentokrát ukázala, jak umí krásně sladit kousky oblečení. Žluté šaty spolu s koženou černou bundou skvěle kontrastují a boty v rockerském stylu celý model pěkně podtrhly.

Eva Decastelo (35) zvolila klasiku, která sluší všem ženám. Na klasickém kabátě s černými lodičkami není nic, co by se dalo vytknout. Chválíme barvu kabátku, která velice sluší brunetám.

Tak tady se to moc nepovedlo. Ornella (21) se nejspíš snažila o čistý model, ale dosáhla maximálně toho, že vypadá jak čtyřicetiletá úřednice. Přitom by stačilo, kdyby sáhla po nějakém výraznějším náhrdelníku nebo šátku.

Kateřina Kristelová (34) se ukázala v ležérním modelu, též vcelku povedeném. Outfit není překombinovaný, chválíme boty a khaki bundičku, která sluší všem.

Tereza Kerndlová přišla celá v koženém, což trochu zavání devadesátkami. Kožené kalhoty a bunda dohromady je moc. Navíc osminové kalhoty Tereze dost zkracují nohy. Takto prosím ne.

Jako poslední dáváme Agátu, která tak trochu nevychytala prostředí, ve kterém se bude nacházet. I když tuhle skutečnost přejdeme, tak splývavé letní šaty v tomto typu se hodí maximálně k moři. V žádném případě na společenskou akci, ať je jakákoliv.