Když se slovenská krasavice, která ráda svůj čas tráví v teple u moře, pochlubila fotkou, jak odlétá s celou rodinou na dovolenou, tak netušila, co to vyvolá za nevraživost. Lidi se do modelky pustili kvůli tomu, že Andrea podporuje děti v zanedbávání školní docházky a radši je tahá po světě.

Vzala totiž Vanessku a Daniela s sebou na focení do Dubaje, protože prostě chtěla mít své děti u sebe a dopřát jim trochu toho volna od školních povinností, jenže česká závist zapracovala a lidi se do ní pustili, že nechápou, jak je může brát ze školy, kdy se jí zachce. Nebrali si servítky.

Nakonec to Andrea nevydržela a potřebovala své chování obhájit. Podle ní totiž na tom není nic divného, když vezmete potomky na pár dní k moři, aby si také odpočinuli.

„S rodinou cestujeme jen přes prázdniny, nebo ve volnu. Byl ve čtvrtek zrovna státní svátek a škola našich dětí měla v pátek ředitelské volno, zmeškali jen jeden den, který hravě dohnali. Naštěstí Vanesska ani Daník nebývají nemocní a všeobecně zmeškají méně než ostatní děti. Učí se na samé jedničky, tak proč nespojit příjemné s užitečným a občas si nevyrazit,“ obhajovala modelka své chování.

Nakonec se rozhodla na narážky dále nereagovat, takže čekáme spíš pomstu ve formě toho, že zas někam odletí za teplem a pěkně s celou rodinou, aby měli lidi zase co řešit.