Anketa Český slavík už je za námi a ve Státní opeře už jenom sklízejí odpadky, tak je čas zrekapitulovat, kdo ze slavných zářil a kdo byl vedle jak ta jedle.

Tento rok se naštěstí nestalo, že by někdo přišel na tak slavnostní událost v neformálním, jak to mají některé celebrity ve zvyku, ale pár přešlapů by se našlo.

Všichni byli v prvé řadě zvědaví, jak se na Slavíka vyparádila Ewa Farna (21) a jestli už fakt jako zhubla. Ewa tentokrát zvolila rozevláté smaragdové šaty, které skryly všechno dole, ale zase všechno vylezlo horem. O číslo větší korzet by neuškodil, v jednu chvíli jsme už doufali, že na nás vykoukne Ewina bradavka. Ale čert to vem, šaty zpěvačce moc slušely a že jí trochu lezla prsa, to snad nikomu nemůže vadit.

Monika Absolonová (38) letos oblékla bílo-černou róbu od Diora, která zdárně přebila všudypřítomnou černou. Šaty to byly nádherné, o to nic, ale jejich největším nedostatkem bylo, že se mačkaly. To bychom tedy u šatů za statisíce určitě nečekali.

Kdybychom měli letošního Slavíka oznámkovat, bylo by to tak na dvojku. Chybičky tam byly, ale výsledek pořád velmi dobrý.