Kim Kardashian (34) už pomalu ustupuje z výsluní klanu Kardashian-Jennerů a trůn přebírá mladší ségra Kylie Jenner (18). Ta se i přes svůj věk snaží, seč může, a skutečně se už vzhledem začíná připodobňovat svým plastikovým příbuzným.

Aby svou barbie image ještě korunovala, na srpnovou oslavu svých narozenin se rozhodla vyrazit jako blondýna. Později sice vyšlo najevo, že se jednalo pouze o paruku, ale zprávu nebylo třeba dementovat. Tak jako tak se totiž o několik týdnů později do blond opravdu odbarvila.

Na svém Instagramu vysvětlila, že ji to stálo měsíce nošení paruk a nebarvení svých vlasů. Do radikální proměny se chtěla pustit jedině se zdravými a neponičenými vlasy.

Ani blond jí ovšem očividně nestačí a na veřejnosti se nyní prezentuje jako sexy vodnice. Jak se vám její zelený přeliv (paruka, příčesek nebo kdo ví, co to zase je) líbí?

V minulosti už Kylie na svých vlasech vystřídala spoustu barev, takže počítáme, že příště asi bude muset jít dohola, aby kolem své image udělala zase nějaký rozruch!