Pokud toužíte po plných a objemných rtech, nemusíte zrovna chodit na botox a podstupovat riziko nepřirozeného kačeřího obličeje. Pomocí takzvaného pusátka si můžete zvětšit rty i bez jehliček a jedů, v klidu domácího prostředí. S rizikem, že budete vypadat ještě hůř!

Kdo skutečně o jeho použití dosud uvažoval, následující video a fotodokumentace ho snad dostatečně od podobného kroku odradí. Taky byste toho, dámy, totiž mohly pěkně litovat.

Jako Američanka Brittany Forster. K použití pusátka Candy Lipz se nechala inspirovat u nejmladší z klanu Kardashian-Jennerů, Kylie Jenner (17), která ho prý také používá k zvětšování svých úst. Jenže člověk míní, pusátko mění…

Po jeho aplikování mladá žena zjistila, že investice se vyplatila a kosmetická vychytávka skutečně funguje. Ke svému úděsu ale také zjistila, že pusátko funguje až příliš moc a její rty proměnilo v zobák, který by jí záviděla i královna všech kachen Donatella Versace (59)!

Takže pokud se vám něco podobného někdy dostane do rukou, je na vás, jestli to vyzkoušíte. Nezapomeňte ale, že my jsme vás varovali!