Buď je možnost, že Dominika Myslivcová (21) má tuhle hru perfektně promyšlenou a dělá si z celé České republiky srandu, nebo svoji kandidaturu bere opravdu smrtelně vážně. Nikdo pořádně neví, jestli růžovoučká Dominika chce na sebe pouze upozornit, a pokud ano, musíme říct, že se jí to perfektně daří. A nebo se rozhodla propůjčit svou osobu a jméno straně Úsvit.

Nedávno jste mohli vidět její video, kde se prochází Teplicemi a je znechucená místním prostředím. Nelíbí se jí situace kolem islamizace Evropy a poprvé viděla na vlastní oči tolik žen zahalených v burkách, a to ji velice znepokojuje. Několik dní poté vydala dokonce protestsong, kde jasně říká, že Česká republika a Evropa se nemohou přizpůsobovat, nýbrž oni se musí přizpůsobit nám.

Češi se ještě nedokázali vzpamatovat ani z jednoho a pohotová Dominika ohlásila kandidaturu za stranu Úsvit. Ta holka rozhodně neztrácí čas a nyní vyšlo její polonahé tělíčko na billboardu s velmi zajímavým sloganem. Dominika o sobě říká, že je jako viagra a všem pánům z ní bude stát.

Billboard s polonahou Dominikou koluje českým internetem šílenou rychlostí. Sdílí ho stovky lidí a každý si o tom myslí své. Zda se jedná o oficiální fotku strany Úsvit nebo ne, právě zjišťujeme. Budeme se snažit kontaktovat samotnou kandidátku, zda vydá oficiální prohlášení ke své fotce. Tajně doufáme, že strana Úsvit, která je některými svými výroky velmi na hraně tohle nepovažuje za oficiální slogan. Více informací připravujeme.