Souhlasíte?

5. Markéta Konvičková (19)

Konvička o sobě dala znát v jedné z těch desítek pěveckých soutěží, které se v minulých letech vysílaly. O jejích hlasových kvalitách není pochyb, stejně jako o její krásné tvářičce a sexy tělu. Působí lolitkovským dojmem a to se jejím posluchačům líbí. Jo, a je stále volná, pánové!

4. Martina Pártlová (33)

Sexice Martina Pártlová se kdysi představila v X-Factoru a od té doby se slušně drží v našem šoubyznysu. Má nejen sexy hlas, ale i luxusní postavu a sex appealu na rozdávání. A pozor, ani Martina zatím nepotkala toho pravého!

3. Klára Vytisková (28)

Frontmanka kapely Toxic je takovou českou Lady Gaga, ale u Kláry jsme si jisti, že se jedná o ženu. O krásnou ženu. V našem hudebním žebříčku si jako jedna z mála jede svůj vlastní styl a to nás baví. Kromě její luxusní postavičky teda.

2. Tereza Kerndlová (26)

Čerstvě vdaná Tereza Kerndlová se na výsluní slávy hřeje už nějaký ten pátek. Zlí jazykové tvrdí, že u Terezky nejde ani tak o zpěv, ale o líbeznou tvář a zatraceně dokonalou postavu. Ať už je to pravda, nebo ne, Tereza si je své devizy vědoma a umí ji prodat.

1. Monika Bagárová (19)

Éterické stvoření, víla. Česká Beyoncé, ale v mladším a něžnějším provedení. Soulový hlásek, fajn image. Otázkou tedy je, proč se Bagárová nemůže kariérně vyškrábat mezi svoje slavnější kolegyně? Jednoznačně nejkrásnější česká zpěvačka.