Třetí nejdůležitější ministr Sobotkovy vlády, ministr vnitra Milan Chovanec zhubl díky přísné dietě neuvěřitelných 75 kilogramů!

Jelikož mu jeho kůže byla po ztrátě takového množství kil doslova velká, musel si ji nechat chirurgicky zmenšit v nemocnici, především v oblasti břicha. Jenže právě tento nešťastný zákrok mu přivodil mnohem větší patálie.

V plzeňské nemocnici se tento VIP pacient totiž infikoval nebezpečným zlatým stafylokokem. Navíc se mezi novináři šíří kuloární informace o tom, že zákrok neproběhl úplně standartně ze strany operetéra, který s ním neměl mít prakticky žádné zkušenosti

Stafylokokové infekci se během chirurgických zákroků údajně nevyhne až pětina pacientů, a nevyhýbá se tak evidentně ani ministrům.

Ačkoliv jeho tělo dostává pod dávkou silných antibiotik pořádně zabrat, ministr prý už vesele úřaduje z postele. Tedy oficiálně. V reálu prý do jeho odvolání chybí dny, maximálně týdny, zcela v pořádku totiž údajně není duševně, což se ale nikde nedočtete, a to ani se slůvkem „prý“.