Eliška nezemřela kvůli očkování, Elišku někdo zabil.

„Byla na očkování vakcínou Priorix. Dopoledne byla unavená, tak usnula, spala dvě a půl hodiny zhruba. Pak se vzbudila a já jsem jí změřila teplotu a dala oběd. Chtěla mlíčko, tak jsem jí ho dala, a usnula. Otočila se na bříško a nosánkem do duchny, tak jsem ji nechala spát… Pak jsem tam došla a ona nedýchala. Šla jsem pro pomoc a ona už nedýchala. Prý jsem ji našla mrtvou,“ uvedla na Facebooku matka malé Elišky – psali jsme ZDE.

Jenže kriminalisté to vyvrátili. „V souvislosti s násilnou smrtí dítěte na Hodonínsku kriminalisté zahájili trestní stíhání jeho matky pro zvlášť závažný zločin vraždy. S ohledem na věk mladistvé nebude policie zveřejňovat žádné další informace,“ uvedla tehdy pro Novinky.cz policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

Matka Elišky se zhroutila a skončila na psychiatrii a byla hospitalizována v nemocnici v Kyjově. Tam ji také hlídali policisté. Jenomže před svátky se vše změnilo.

Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že matka je momentálně na svobodě a je znovu těhotná! To později potvrdili i redaktoři webu TN.cz. Mezi kamarádkami uvedla, že rozhodně sedět nepůjde…

„Pustili ji asi týden před Vánocemi,“ řekla webu TN.cz žena, která se velmi dobře zná s rodinou Terezy P., ale nepřeje si odhalovat svou totožnost. A otec dítěte prý s největší pravděpodobností není ten samý, se kterým měla Elišku. „S Dominikem není. Jeho rodiče podali trestní oznámení na Terezu, že zabila Elišku,“ říká o jejím bývalém partnerovi.

Přitom matka Terezy je na tom velmi špatně a z celé tragické záležitosti je otřesena.

Policie nechce s ohledem na věk obviněné podávat žádné podrobnější informace.