Pryč jsou doby, kdy světu vládla tzv. Velká pětka. To nebyli žádní Ilumináti ani Bildeberg, ale bylo to pět ženských jmen, která znal každý člověk na světě zpaměti stejně jako sedm divů světa.

Byly to supermodelky a okupovaly svět šoubyznysu v 90. letech. Vzpomenete si? Naomi Campbell (44), Cindy Crawford (48), Christy Turlington (45), Linda Evangelista (49) a Claudia Schiffer (43). Patřila jim každá přehlídka a obálka magazínu, tehdy neexistovalo, aby na nich byly herečky nebo zpěvačky.

Ze slávy Velké pětky žijí tyhle ženy dodnes, a proč vlastně ne, jsou pořád krásné, mají osobnost a styl a mohly by se od nich učit i daleko mladší.

Cindy Crawford se už modelingu dávno nevěnuje, má svoje firmy a svoje obchody, ale občas si vzpomene na staré zlaté časy a stoupne si před fotoaparát.

Bez retuše, bez make-upu, s vráskami, povislou kůží a striemi. Prostě jako matka dvou dětí, která umí stárnout a která moc dobře ví, že krása je pomíjivá a nikdo by neměl být klamán nebo trpět komplexy z toho, že není dokonalý jako ty bezduché tváře hledící z lesklých stránek.

Cindy se totiž nemá za co stydět. Její tělo stárne. To je normální. Jen my jsme zapomněli díky dnešní době, jaké to vůbec je.