Beran Buďte v lásce iniciativní. Projevte vášeň a dravost ve vztahu! Pokud jste nezadaní, měli byste se sbližováním začít právě vy a řídit tempo vznikajícího vztahu. Iniciativa se vyplatí i v případě, že toužíte pouze po krátkém dobrodružství.

Býk Nebojte se jít si za tím, o čem sníte, a dát to svému partnerovi najevo – nejdřív raději opatrně, ale až na to přistoupí, můžete se osmělit i víc a trochu si zaexperimentovat! Nezadaní, vy budete spíše stydliví. Přestaňte se bát!

Blíženci Je čas konečně se vypořádat s tím, že něco definitivně skončilo. Samozřejmě, čím větší milostné trauma, tím déle to trvá, než se s ním člověk vyrovná, ale právě teď nastal čas říct starému trápení sbohem a objevit úplně nové rozměry lásky a sexuality!

Rak Čeká vás velmi harmonické a příjemné období v lásce. S partnerem budete pociťovat silné duševní souznění a budete jedno tělo a jedna duše, ať už jste spolu dlouho, nebo teprve krátce. Nezadaní, těšte se, že v brzké době konečně potkáte toho pravého!

Lev Snažte se udržovat rovnováhu mezi rozumem a city – tato cesta vede ke šťastnému a naplňujícímu svazku jak v každodenním životě, tak i v oblasti erotiky. Nezadaní, řiďte se podobnou zásadou. V krátkodobém románku buďte ohleduplní.

Panna Pokud chcete dosáhnout s partnerem souladu v posteli, je nezbytné nejprve vyřešit vaše spory a neshody v každodenním životě. Na některé věci máte různý názor, a to mezi vámi vytváří odcizení, které se pak projevuje i v intimních chvílích.

Váhy Čeká vás naplněný a šťastný milostný vztah a krásné erotické zážitky! Štěstěna vám bude přát, takže pro to ani nemusíte mnoho udělat a vyplní se vám všechna vaše přání a sny! Jen se snažte být trochu umírnění a skromní.

Štír Pro vytvoření krásného milostného vztahu nestačí zahrnovat partnera materiálními dárky a bohatstvím, nestačí pouze užívat si spolu příjemných stránek života. Hlubší duševní souznění je mnohem důležitější, tak na něj nezapomínejte.

Střelec Najděte v sobě odvahu a energii poprat se se vším, co brání naplnění vašich snů v lásce a stojí v cestě vytvoření harmonie ve vašem vztahu – ať už je to cokoliv. Je čas dát lásku a vztah na první místo a vyřídit si ostatní věci.

Kozoroh Do vašeho milostného života se vloudila nuda a stereotyp, i když si to možná neuvědomujete. Snažte se s tím něco udělat. Společně určitě vymyslíte řešení. Nezadaní Kozorozi by měli trochu upustit od přesných představ o partnerovi.

Vodnář Na budování fungujícího partnerského svazku je potřeba pracovat, nic vám nespadne zadarmo z nebe. A to i v případě, že toužíte pouze po krátkodobém dobrodružství. Musíte pro to něco udělat a snažit se, abyste si vyhlédnutý protějšek získali.

Ryby V lásce buďte jemní, něžní a trpěliví a abyste na partnera zbytečně netlačili a nespěchali. Platí to hlavně v postelových záležitostech, ale i ve vztahu celkově. Nezadané Ryby, snažte se o trpělivost při sbližování s vaším vysněným protějškem.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz.