Potkali se loni v listopadu na fotbalovém zápase, kde dcera Iris Gibney dělala roztleskávačku. S mladým studentem se pak spojila na Twitteru, slovo dalo slovo, začala mu posílat jednu nahou fotku za druhou, a když byli patřičně rozvášnění, došlo na sex. U toho je ale jako na potvoru chytila policie, takže Iris dostala klepeta a byl z toho skandál, kterým žila celá Filadelfie.

Na mladickou nerozvážnost svoje pletky s mladistvým svádět vzhledem ke svému věku už nemohla, takže u soudu, který proběhl v úterý, akorát tak zpytovala svědomí. Prý v tu chvíli nepřemýšlela a nenapadlo ji, jaké následky by sex s mladíkem mohl mít. „Udělala jsem strašnou chybu, od té doby navštěvuji terapie,“ litovala Iris. „Klientka toho moc lituje. Mělo to zničující dopad na její rodinu a děti,“ cituje obhájce Iris Daily Mail.

U soudu šla s pravdou ven, takže se přiznala jak k sexu, tak k šíření lascivních fotek, v tomto případě pornografického materiálu. Za to, že se nechala ovládat pudy a vlítla na to s mladým klukem, dostala pětiletou podmínku, sto hodin veřejně prospěšných prací a navíc musí chodit na sexuologickou léčbu a rodinu studenta už nesmí nijak kontaktovat. Iris má z ostudy kabát, ale kluk se může kámošům chlubit, že si užil s MILFkou.