"Eva není moc dobrá moderátorka, takže každý výstup s ní se musí mnohokrát přetáčet. Zamilovaný Adrian jí to toleroval ještě mnohem víc, ale ostatní z toho byli otrávení. A také na ni neskutečně žárlil, takže přikázal kostymérkám, aby ji oblékali jako čtyřicetiletou ženskou. Přitom právě kvůli jejím prsům ji do Top Staru vzali. Není divu, že sledovanost padala. Proto se ho teď elegantně televize zbavila. A šušká se něco i o tom, že jsou sečteny také dny Perkausové,“ tvrdí informátor serveru Super.cz.

Jenže o tom, že by Eva měla letět na dlažbu, se už spekulovalo několikrát a vždy to sexy blondýnka ustála. Jak to s ní bude nadále, je momentálně ve hvězdách, ale už asi nebude mít tak jistou pozici jako za Adriana. Ten měl být převelen údajně na jiný projekt.

Sama Eva se k tomu nevyjádřila a nechává to na své domovské televizi. Teď je spíš otázkou, jestli i nadále bude Adrianovou milenkou, když už nemá vliv na její stoupající kariéru. Ale třeba bývalou playmate podceňujeme a je s ním z ryzí lásky.