Dnes jsem slíbila, že vám napíšu o tom, jak vidím luxus v lázních podle sebe. Tak hlavně to začíná už odjezdem v drahém autě a do kufru samo sebou dám kufry a tašky pouze značky Louis Vuitton nebo jim podobné.

Pak se přemístím do 5hvězdičkového hotelu, v mém případě Radium Palace, který je ztělesněním opravdového luxusu. Dále následují masáže, šáňo teče proudem, lázeňské procedury, drahé večeře, party atd. No prostě ráj na zemi a kdo říká, že tohle nechce, tak trošinku lže sám sobě, že?

A teď vám řeknu, co je pro mě odvrácená tvář luxusu – zážitek z jedné party u Thermalu.

Sešli se tam starý veksláci, všichni stejné kalhoty, samozřejmě značkové, stejný vekslácký účes a podobné byly i bundičky. Ale nejhorší byl jejich trapný „humor“.

Ty vtípky byly snad 25 let starý a pořád stejně trapný, ale nejlepší bylo toto: Jeden z nich šel hrát do kasina „ruletku“ a byl tam Bartoška a on prý: "…hrál nejdříve s panem Bartoškou, za sekundu už s Bártou, za druhou sekundu s Jirkou a nakonec se starým volem… Fakt sranda…

Dál vám chci povědět historku ze sauny. Byla jsem tam jen já a jedna paní. Tak jsme si to náležitě užívaly a zachumlaly jsme se do měkoučkých dek, daly si frešíček a já si u toho slastně povzdechla. A paní na to, že je krásný, že nemusíme vařit, prát, žehlit a jen si tady užíváme a pročistíme si hlavy. A pak se mě zeptala: „Na co vy tady tak přijdete v tý sauně a klidu, když si vše srovnáte v hlavě?“ A já jí v sekundě odpověděla, že přijdu na to, že mi každý může políbit prdel…

Hrozně jsme se tomu pak smály.

A proto moje rada zní: Každý si užívejte života, luxusu i starostí podle svého a kašlete na druhé. Je to přece jen váš život a ničí jiný.

Příště už zase z Prahy.

Krásný den všem,

Vaše Monika