Britské Panenské ostrovy jsou vyhlášeným rájem na zemi a také útočištěm známých hvězd. Nejen že jde o daňový ráj, jde i o místo, kde není nic nemožné a slunce zde pálí 365 dní v roce.

V souostroví se nachází uprostřed Karibiku Necker Island. Jde o ostrov, který nabízí k pronájmu britský miliardář Richard Branson, zakladatel a majitel letecké společnosti Virgin Atlantic. Ten se do ostrova zamiloval na konci 70. let a odkoupil ho za 180 tisíc liber, což je v přepočtu 5 milionů korun. Během tří let z ostrova vybudoval doslova ráj na zemi, investice činila neuvěřitelných 10 milionů dolarů.

Jelikož jde o luxusní místo, kde si lze koupit soukromí a klid, není divu, že se ostrov stal vyhledávaným útočištěm slavných hvězd. Téměř osudovým se ostrov stal pro Kate Winslet, která zde koncem roku 2011 poznala svého současného manžela Neda Rocknorolla. Na ostrov se společně rádi vracejí a připomínají si romantické chvíle jejich začátků. Mezi další návštěvníky ostrova patří princ Harry, Oprah Winfrey či Mariah Carey. Velmi oblíbenou lokalitou se ostrov stal i pro princeznu Dianu.

Na ostrově se může ubytovat až 28 lidí a den zde stojí zhruba 54,5 tisíce dolarů. Na ostrově si užijete spoustu zábavy a využít můžete dvě pláže, tenisové kurty, několik bazénů i fitness. O pohodlí hostů se stará špičkový personál, a tak na ostrově nemusíte vařit, uklízet, prát. Nejen že máte osobního šéfkuchaře, máte možnost využít i služeb animátora, který se stará o vaši zábavu.

Zdá se tedy, že nic není nemožné, stačí si za to jen pořádně zaplatit. Taky byste se rádi nechali rozmazlovat na vlastním ostrově? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.