Mariah Carey byla kdysi slavnou a uznávanou zpěvačkou, kterou miloval celý svět. Byla krásná, mladá, měla dokonalou postavu a tisíce mužů ji měly vylepenou ve svých skříňkách. Bohužel tyhle zlaté časy zpěvačky jsou už nenávratně pryč.

Nyní více než zpěvem na sebe Mariah upozorňuje jedním trapasem za druhým. A její pokusy o zviditelnění jsou čím dál tím víc smutnější.

Nedávno jsme vás informovali o jejím dalším trapném pokusu o pozornost. Potom, co se s ní rozešel její bohatý přítel, milionář James Packer, chtěla světu ukázat, jak je v pohodě. Jenomže si neuvěřitelně naběhla a ztrapnila se.

Na svůj Instagram přidala fotku, na níž se směje od ucha k uchu a je podezřele hubená. Ovšem když jste se na fotku podívali důkladněji, zjistili jste, že zpěvačka fotku protáhla několikrát Photoshopem, a hodně nekvalitně. Nejdříve si usekla kus ramene a zdeformovala tím zrcadlo a pak si ještě vyretušovala nohy, čímž dost zkřivila kuchyňskou linku.

V současné době jsou již všechny slzičky usušeny, smutek zažehnán a zpěvačka se rozhodla, že si zadovádí se svým novým přítelem Bryanem Tanakou na pláži. A to by nebyla ona, kdyby opět na sebe nestrhla pozornost.

Nejdříve se snažila dělat s přítelem sexpózy na pláži, pak se válela po zemi jako vyvržený vorvaň a nakonec jí úplně nenápadně vyklouzla bradavka z plavek. Moc hezké divadýlko pro fotografy. Možná by se ale měla Mariah konečně zaměřit na svou tvorbu než na trapasy, které jí rozhodně v ničem nepomáhají.