Na vyhlášení Persil pár roku sice herečka Lucie Benešová (42) přišla sama bez manžela Tomáše Matonohy, ale i přesto vyhráli. Lidé je totiž vnímají jako šťastnou rodinku, která má patent na štěstí. Sice musela krásné blondýnce dělat garde její kamarádka Linda Finková, přesto na svého muže neřekla ani křivé slovo.

„Bohužel mu to nevyšlo. Ale je samozřejmě rád, že jsme to ocenění dostali, trochu mě to zaskočilo. Ale možná to bude tím, že máme z těch všech nominovaných nejvíce dětí,“ smála se čtyřnásobná maminka. A jak to vlastně dělá, že je stále pro svého muže tak atraktivní?

„Musíte si být alespoň trochu vzácnější. Sice bez muže bych si svůj život nedokázala představit, ale vyjít si jen tak s kamarádkou, to má něco do sebe. Přece jen si ženy mezi sebou rozumějí více, my se vypovídáme, zanadáváme, postěžujeme a pak se domů vrátíme zas v dobré náladě a s čistou hlavou. Takže rozhodně nestát jen za plotnou, ale udělat si čas i jen sama pro sebe a své kámošky, trochu si zařádit, pak snad ani nejde, aby doma vznikaly hádky,“ dodala s úsměvem půvabná Lucie.

Ta má štěstí, že Tomáš není vůbec žárlivý a dává své ženě dost prostoru. Ale ve finále stejně čas tráví pospolu se svou početnou rodinkou. Jen občas ty růžky vystrčí…