Magaluf je známé turistické středisko na Mallorce, kam se sjíždějí stovky mladých lidí, kteří s pocitem, že bude brzy apokalypsa, tam požívají snad všechny zakázané látky světa, pijí litry alkoholu a pak dovádějí jako v Caligulovi. Samozřejmě mezi nimi převažují obyvatelé Velké Británie.

Před měsícem se na internet dostalo video z tohoto střediska, kde dívka provedla během krátké chvíle orální sex asi dvaceti mužům, a teď je na světě další skandál. Britka, která slavila v jednom z tamních barů osmnácté narozeniny, si nechala slízávat šlehačku ze svých prsou asi patnácti muži. Samozřejmě z toho vzniklo video, jehož necenzurovanou verzi vám přinášíme.

Pamatujete si, jak film Samotáři proslavil body shot? Tak přesně něco podobného dělají kluci na videu. Šlehačka na prsa, mezi ně panák nějakého silného alkoholu a jede se. Neříkáme, že podobné akce se nedějí třeba i v klubech u nás, jenže Magaluf je zkrátka extrém, a proto se na něj všichni víc soustředí. Takovéhle radovánky pak navíc nepřispívají pozitivnímu obrazu o středisku samotném, jenže upřímně řečeno, vždyť tam turisté jezdí právě za tímhle.