O Miss ČR z roku 2008 se kvartálně přetahuje s jejím letitým nabíječem, obchodníkem s textilem a bývalým vynikajícím futsalistou Ago Simitčim (40), což je poměrně ostrý hoch. A to má Zuzana ráda.

Dalším jejím koníčkem je odcházení a vracení se. K Simitčimu se vrátila v roce 2011 po roční trucpauze z důvodu manželství Simitčiho, o kterém se Jandové „zapomněl“ zmínit. Hájek si musel počkat jen pár měsíců, aby se po vánočním rozchodu opět dočkal Jandové ve dveřích, ostatně zvyk je železná košile, a jak jste jednou žena, která umí odpouštět a zapomenout, tak se vrátíte i k masovému vrahovi, natož mužnému Hájkovi, který to se ženami prostě umí a má ho většího než autor článku, což při velikosti penisu autora článku svědčí o mimořádných rozměrech.

Hájkovi mohou ostatní lovci z Kozího plácku roky jen tiše závidět. Obávaný fantom erotiky s celebritami má na pažbě takové zářezy, jako třeba další Miss Kateřinu Sokolovou (26), hanbatou zpěvačku Šárku Vaňkovou, modelky Terezu Zimovou (29) nebo starou dobrou Agátu, rozenou Hanychovou, provdanou Prachařovou a brzy už tutově zase Hanychovou (29).

Párečku gratulujeme k reunionu, a kdyby se náhodou rozcházel, prosíme hlásit až tak po půl roce, aby to bylo sichr a nemuseli jsme ob měsíc o něm psát rozchodové a schodové články.