Tak přeci existuje spravedlnost. Rádoby moderátor Pavel Novotný (33) jako tvář bulvární show Prásk! skončil a k radosti všech, co ho nemají rádi, jej v moderaci úspěšného formátu střídá Gabriela Partyšová, se kterou se Pavel nemusí a která tak může slavit hned dvakrát!

Stejně jako diváci, kteří si konečně mohou k obrazu pustit ve čtvrtek po Ordinaci i zvuk.

Ublížený Novotný si, evidentně ještě v šoku, neodpustil hned na Facebooku připomínku, že odchází na vrcholu s obrovskou sledovaností, ale neskočte mu na lep, v exkluzivním čtvrtečním čase po Ordinaci by na jeho čísla dosáhla i komunistická Sedmička pionýrů.

Na Nově si určitě oddechli, že se Novotného zbavili, ostatně není tajemstvím, že jej tam, stejně jako všude přivedl tatínek Petr, který řídí jeho kariéru přes svůj vliv od samého začátku.

Jen blázen by věřil prohlášením obou stran: „S Pavlem Novotným dlouhodobě spolupracujeme a změnou moderátora v pořadu Prásk! tato spolupráce rozhodně nekončí. Děkujeme mu za živé moderování i řadu programových nápadů pro Prásk! a těšíme se na další pracovní setkání na jiných projektech,“ sdělil k odchodu Pavla Martin Švehlák, ředitel zpravodajství.

Gabriela Partyšová (36) se tak vrací na místo činu: „Těší mě, že se mohu vrátit do pořadu, ve kterém jsem působila už před několika lety, a mohu se tak stát součástí nejsledovanějšího společenského magazínu v České republice. Je pro mě velká čest setkávat se s českými i zahraničními celebritami a spolupracovat s týmem profesionálů, který se na výrobě pořadu podílí a který je zárukou toho, že se diváci u pořadu nebudou nudit. Pevně doufám, že se mi dnešní premiéra vydaří, držte mi palce,“ dodává s úsměvem Gabriela a Novotnému se musí otevírat kudla v kapse, i když navenek dělá frajera:

„Prásk! předávám ve skvělé kondici, chci moc poděkovat Nově za příležitost podílet se úspěšně na živém vysílání v prime time a Gábině Partyšové přeji, ať se jí v pořadu daří. Stála kdysi u zrodu a je vynikající a přirozenou volbou,“ popřál Pavel Novotný, koktající blbeček, který prý vynášen z budovy marně volal výhrůžky jménem otce, matky a také mocného strýce Evžena, který má v Heřmanově Městci lihovar. Snad má navždy v televizi utrum.

Už bylo načase!

Prohlášení padlé televizní ostudy Novotného na jeho stejně ubohém Facebookovém profilu:

Tedy: Hnacím motorem mé kariéry je to, že z projektů odcházím na vrcholu ;-) TV Nova vděčím za něco, co už s pěti vadami řeči v živém vysílání a v prime time nejlepší televize v zemi další postižený nezažije. Vždycky jsem se bál, jak mi bulvár naloží, až mi klesne sledovanost a budu okoukaný vyexpedován, a zatím mám to štěstí odcházet jako úspěšná tvář mimořádně sledované show skvělé televize, kterou máme doma za člena rodiny dvacet let a která mi umožnila splnit si sen, který jsem – jako jeden z mála v branži – fakt nesnil… Gabině i Prásku UPŘÍMNĚ přeju, ať se jim daří, předávám ho v kurva dobré kondici a šťastnej, že coby milionovej kluk, jak se v první lize říká. P.S.: Neslavte vy košťata z branže, já se vrátím :-)

Tisková zpráva TV Nova

Už dnes večer se divákům v oblíbeném magazínu ze světa showbyznysu Prásk! představí nová moderátorka. Tou je Gabriela Partyšová, se kterou se diváci v poslední době setkávají především ve Snídani s Novou.

Gabriela Partyšová se tak vrací na místo činu: „Těší mě, že se mohu vrátit do pořadu, ve kterém jsem působila už před několika lety a mohu se tak stát součástí nejsledovanějšího společenského magazínu v České republice. Je pro mě velká čest setkávat se s českými i zahraničními celebritami a spolupracovat s týmem profesionálů, který se na výrobě pořadu podílí a který je zárukou toho, že se diváci u pořadu nebudou nudit. Pevně doufám, že se mi dnešní premiéra vydaří, držte mi palce,“ dodává s úsměvem Gabriela.

„Prásk předávám ve skvělé kondici, chci moc poděkovat Nově za příležitost podílet se úspěšně na živém vysílání v prime time a Gábině Partyšové přeji, ať se jí v pořadu daří. Stála kdysi u zrodu a je vynikající a přirozenou volbou,“ popřál Pavel Novotný.

„S Pavlem Novotným dlouhodobě spolupracujeme a změnou moderátora v pořadu Prásk! tato spolupráce rozhodně nekončí. Děkujeme mu za živé moderování i řadu programových nápadů pro Prásk a těšíme se na další pracovní setkání na jiných projektech,“ sdělil k odchodu Pavla Novotného Martin Švehlák, ředitel zpravodajství.

Kromě nové moderátorky čeká diváky Prásku další změna v podobě nového studia. Ta se na obrazovkách projeví v průběhu jara. Premiérový díl show Prásk! s Gabrielou Partyšovou mohou diváci sledovat už dnes večer po Ordinaci v růžové zahradě 2.