V televizi běží různé reality show, které v lidech vyvolávají rozporuplné reakce. Ale nic nerozvíří vody sociálních sítí tak jako Prostřeno nebo Výměna manželek. Dnes jsme mohli vidět dvě rodiny, které se už nejspíše nikdy nesejdou.

Dva odlišné osudy, které jsou natolik specifické a pro lidi nepochopitelné, že vzbudily neskutečné reakce. Prozatím to vypadá, že jako nejhorší z celé reality show vyšla milovnice hadů Jana, která se zapsala do paměti internetu svou hláškou „mačkáš mi hada“.

Na druhé straně to mohlo vypadat, že Sabina je oběť, která se dostala do nefunkční rodiny, kde je zanedbaná výchova dětí a o útulném domově nemůže být řeč. Jenomže se začaly ozývat nespokojené maminky, které tvrdí, že Sabina není žádný svatoušek, ale že dluží, kde může.

Většina veřejnosti se ale stejně shodla na tom, že je Jana jako matka naprosto nepřijatelná. Tohle jsou opravdu drsné vzkazy, které lidé Janě vzkázali.

  • Léky s alkoholem? To je míchala denně? Kecy, fetka je to od pohledu.
  • Zasraná fetka. Být jejím manželem, tak bych jí takovou cákla přes hubu, že by se rychle vzpamatovala.
  • Takovýhle ženské patří vykastrovat, aby neměly žádné děti. Maximálně možná tak ty hady. Sprostá jak dlaždič a opravdu chudáci ty její děti. Co z nich asi bude, když mají takovouhle matku?
  • Nene, nebere drogy, proto má typickou tvář uživatele perníku.
  • Piko jako lék na nervy. Aha.