Bylo jí teprve devětadvacet let, byla krásná, úspěšná a chytrá. Bohužel, její život vyhasl příliš brzy, než si mohla splnit všechny své sny. Sisy Arias byla modelka a dcera úspěšného novináře. Bohužel to byla také kopilotka letadla, které se zřítilo v Kolumbii Celá tahle událost je jedna velká tragédie, která má na svědomí nadějné a hlavně mladé životy lidí. Jedním z nich byla i Sisy Arias, která letěla jako kopilot úplně poprvé.

Sisy Arias se proslavila jako modelka v Kolumbii, ale milovala létání. Byla členkou kolumbijské posádky letadla, které se zřítilo u města Medellín.

Ještě než nastoupila do letadla, dávala rozhovory na všechny strany a moc se těšila na svůj první let. Také vyzdvihovala tuto leteckou společnost do nebes a tvrdila, že je moc pyšná, že si brazilští fotbalisté vybrali zrovna jejich společnost. Bohužel nevěděla, co ji čeká.

„Doufám, že ji Bůh zahrne svou slávou. Holčičko moje, miluji tě, vždy jsem tě miloval a milovat budu,“ napsal na sociální sítě zdrcený otec a známý novinář Jorge Arias.

Otec se loučil se svou dcerou těsně před odletem a dle jeho slov byla trochu nervózní, ale plná očekávání. „Řekl jsem jí, ať nezapomene na všechny věci, které se naučila,“ zavzpomínal na poslední moment, kdy viděl svou milovanou dceru živou.