Mila dostala svoji první pusu právě při natáčení sitcomu Zlatá sedmdesátá. A bylo to s kým jiným než s jejím seriálovým přítelem Ashtonem Kutcherem. A to ještě ani jeden netušil, že se do sebe zamilují, vezmou se a budou vychovávat dítě.

„V jednom díle jsme spolu šli dokonce na maturiťák. Takže můžu říct, že jsem se svým manželem byla na maturitním plese,“ směje se Mila. „I když jsem tedy z plesu odešla s někým jiným,“ dodává. Mila už v té době házela očima na Ashtona, ale vzhledem k tomu, že jí bylo pouhých 15 let, dál to nějak neřešila. Rande měli prostě jen před kamerou a tím to celé končilo.

Ashton se později oženil s herečkou Demi Moore a strávili spolu několik let. Mila se zase zamilovala do herce a někdejší dětské hvězdy Macaulaye Culkina. A tak si každý žil svým životem a ani jednoho nenapadlo, že je osud zase spojí dohromady.

V seriálu Zlatá sedmdesátá se spolu postavy Mily a Ashtona pořád scházely a rozcházely. V reálném životě jsou ale tito dva už 4 roky zamilovaní jako hrdličky a očividně se jen tak nerozejdou.