Oba partneři jsou spolu přes rok a poznali se, kde jinde, než v posilovně. „Seznámili jsme se během natáčení jednoho z jeho videí ve fitness Hulk v Plzni. Padli jsme si okamžitě do oka, a protože máme stejné záliby a rozuměli jsme si, pár týdnů po seznámení jsme spolu začali i bydlet,“ popsala nám Veronika začátky vztahu s Filipem.

Zajímavostí je, že Veronika neměla o youtuberovi moc dobré mínění. „Znala jsem ho jen z těch videií. Myslela jsem si, že je strašně nafoukaný,“ svěřila se a jedním dechem pokračovala: „Hned za začátku mě ale přesvědčil, že je to úplně normální kluk, který chce být jen navenek kontroverzní. Teď je to pro mě člověk, kterého miluji a nesmírně si ho vážím. S ním si připadám jako v pohádce a za nic bych neměnila. Filip umí být k ženám nejen galantní, ale i pozorný,“ vysekla Grznárovi poklonu jeho partnerka.

Když jsme se zeptali Filipa, jak on vidí Veroniku, rozhodně se zaměřil na její umění v kuchyni. „Je báječná kuchařka a hrozně starostlivá pečovatelka. Je to zkrátka žena, za kterou se rád vracím z práce domů, protože ona je můj anděl,“ dodal Grznár, který se nedávno utkal v brazilském jiu jitsu se zpěvákem Benem Cristovaem, jemuž kvůli zranění podlehl.

Je tak evidentní, že oběma partnerům láska jen kvete. A i to je důvod, proč oba uvažují o svatbě!