Vítězka letošního ročníku SuperStar Emma Drobná teď žije svůj sen. Konečně se může začít živit zpěvem, jak si vždy přála. Jenže je přece něco, co jí stále nedá spát a kazí radost!

Mladá hudebnice moc dobře věděla, proč nemluví o svém otci. On totiž propadl hazardním hrám a dostal se do začarovaného kruhu gamblerství a dluhů. Celé to nesmyslně vyčítal svým dcerám a především Emmě. Proto se o něm po celou SuperStar ani nezmínila. Vychvalovala jen mámu, která ji vychovávala a která ji i do soutěže přihlásila.

Jenže teď se její táta určitě přes média dozvěděl, že dcera vyhrála pěkně tučnou částku, tak toho bude pravděpodobně chtít využít. Ale snad si Emma zachová chladnou hlavu a peníze investuje především do sebe a do své kariéry.

Přece jen taková částka by byla pro gamblera značně lákavá, ale teď záleží jen na Emmě, jak s tím naloží. A je úplně jedno, že Emma vyhrála v hodně podivném finále. Dlouho se bude hovořit o zfixlovaném hlasování – více ZDE.

Emma ani chudák nevěděla, co by dělala, kdyby se jí otec ozval. Jen prozradila, že výhru použije na cestování a na hudbu.