Paul a Lee přišli jako hosté do britské kontroverzní The Jeremy Kyle Show promluvit o svojí gay lásce a chystané svatbě, kterou chtěli završit několikaletý vztah, který začal obyčejným tlacháním na internetové seznamce. Jenže místo veřejné demonstrace jejich lásky oba čekal šok. Moderátor jim řekl, že jsou bratři. Před hotovou věcí je postavil v přímém přenose. Během sekundy se jim zhroutil svět.

Že se něco takového stane, je stejně pravděpodobné, jako že vyhrajete miliardový jackpot. Je to neuvěřitelné, ale jednou za čas si náhoda prostě sedne.

Moderátor páru ukázal fotku muže a oznámil jim, že jde o prvního manžela Leeovy matky, s níž měl čtyři děti. Kvůli finančním potížím však museli nejmladší dítě, chlapce se jménem Paul, dát k adopci, když mu byl pouhý rok a půl.

„Když mi Lee poprvé Paula představil, hned mě napadlo, že je podobný mému prvnímu manželovi,“ uvedla matka (obou snoubenců). Ostatně na tuto podobnost byli upozorněni i tvůrci pořadu. Stačilo pak jen trochu zapátrat a udělat testy DNA a bylo jasno.

Reakce mužů byla skličující. Šokující informaci, která jim život zbořila jak domeček z karet, těžko vydýchávali. Bylo to asi to poslední, co čekali.

Jak je to s nimi teď, těžko říct. Vzhledem k tomu, že jejich vztah byl incest, svatbu by úřady těžko povolily. Pozitivní však na celém případu je fakt, že adoptovaný Paul aspoň našel svoji biologickou rodinu. Kdyby se točilo volné pokračování filmu Můj brácha má prima bráchu, tady by scenáristé našli perfektní materiál.