Tito rodiče by měli shnít do konce života ve vězení. Svoje děti drželi zavřené doma, nedávali jim najíst a nikdy je neposlali k doktorovi. Jejich dcera Natalie Finn (†16) nápor nevydržela a zemřela na vyhladovění. Její tělo podvýživu neuneslo a dostala už v tak mladém věku infarkt. Lékaři už jí nedokázali pomoci. Na případ upozornil portál metro.co.uk.

Paradoxně kvůli tomu, že Natalie zemřela, zachránila život svojí 14leté sestře a 15letému bratrovi. Ty policie našla podvyživené a mučené v otřesných podmínkách. Ihned je převezla do nemocnice. Rodiče byli zatčeni a skončili ve vězení. Své děti zřejmě už nikdy neuvidí.

„Natalii zabili úmyslně podvyživením. Psychicky i fyzicky ji týrali,“ je napsáno v soudním spise. Nejhorší na celé situaci je to, že smrti mladé dívky šlo zabránit. Sousedé si totiž všimli, že se něco děje už pět měsíců před smrtí, a vše nahlásili úřadům. Nikdo s tím ale nic neudělal a sociální pracovníci ani neprohledali dům.

Mladá matka odjela na 9 dní za svým milencem užívat si sexu a její dvouleté dítě zemřelo hlady. Další čekalo vedle mrtvolky bratříčka na pomoc. Psali jsme ZDE.