Savannah Ortiz (23) z Texasu měla od dětství problémy s váhou. Od 8 let holdovala fast foodům a milovala chipsy. Nikdy svému vzhledu a postavě nevěnovala pozornost a dopřávala si to, na co měla chuť. Došlo to tak daleko, že její váha vyšplhala až na neuvěřitelných 110 kilogramů. Spolužáci jí přezdívali „Cookie Monster“ z pořadu Sezame, otevři se.

Kvůli posměškům žena propadla depresím a zaháněla je jak jinak než jídlem. Oči jí otevřela až amputace nohy její matky, která měla cukrovku. Uvědomila si, že zdraví je to nejdůležitější, a rozhodla se, že se sebou musí něco začít dělat, nebo zemře.

Rozhodla se na sobě pořádně zamakat, kompletně změnila svůj jídelníček a vydala se do fitka. V první řadě ale přestala jíst fast foody a chipsy. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a kila šla dolů!

Podařilo se jí zhubnout až 40 kilogramů a nyní byste ji nepoznali. Je z ní neskutečná kočka a chlapi se za ní na ulici otáčejí! Nápadníky by mohla odhánět vidlemi a jejich pozornosti si užívá. Podívejte se do galerie, jak se Savannah změnila.