Krásná blondýnka Aneta R. (†23) z Kladna je mrtvá a nikdo stále neví, co se přesně v osudný den, kdy bylo její tělo nalezeno v pražském bytě, stalo.

Případ se dostal na povrch díky čtenáři Kladenského deníku, který nechtěl, aby se případ ututlal. Kráska se prý 20. září vracela z dovolené v Dominikánské republice, ale domů nedojela. Měla se sejít s kamarádkou v baru v centru Prahy a poté u ní přespat. U té měla Aneta přespat v jejím letňanském bytě. Její tělo ale nalezli lékaři, které někdo zavolal na místo, pobodané.

Smrt blondýnky ale obestírají samé záhady. Policie prý případ vyšetřuje jako sebevraždu, jenže téhle verzi nikdo z blízkého okolí dívky nevěří. Kladenský deník uvádí verzi o jistém cizinci, který se měl k Anetě v baru připojit, další verze hovoří o jiném muži, s nímž kamarádka oběti bydlela a který měl být také pořezaný. Ten prý policii tvrdil, že se Aneta pokoušela zabít pod vlivem drog a on jí v tom bránil. Její přátelé ale tvrdí, že drogy nikdy nebrala. Kde je tedy pravda?

Serveru TN.cz se podařilo získat exkluzivní vyjádření člověka, který byl Anetě nejblíže. „Aneta si užívala života, měla nastartovanou kariéru a pořád se smála. Na sebevraždu určitě nemyslela,“ uvedl zdroj.

Jedno je jasné. Aneta je mrtvá a slovo sebevražda zní v tomto případě pro mnoho lidí velmi podezřele. Jestli jste Anetu znali, napište nám na redakce@extra.cz.