Herečka Sabina Rojková už nějakou dobu randí se synem Veroniky Žilkové Vincentem Navrátilem. Oba dva hrají v oblíbeném seriálu Ulice. Zatímco Vincent hraje trochu labilního puberťáka, který se zamiloval do frigidní učitelky Terezy Jordánové, tak Sabina má poněkud sympatičtější, ale menší roli.

Střihla si tam roli kamarádky a spolužačky Roziny, která se marně snaží prosadit v modelingu. Tahle dvojice se v seriálu nepotkává, ale v soukromí toho mají hodně společného. Není se čemu divit, že Vincenta uhranula právě Sabina.

Ta totiž patří hned vedle Sary Sandevy a Anny Kadeřávkové mezi nejkrásnější herečky v seriálu. A jak to mají tihle dva zamilovaní v soukromí?

,,Nebydlíme spolu, ale prakticky to vypadá tak, že spolu trávíme hodně času. Buď jsme v mém pražském bytě, kde bydlím se svým bráchou, nebo jsme ve Vincentově domě,“ řekla Sabina Rojková v rozhovoru pro revue.idnes.cz.

Pokud si myslíte, že do toho oba chtějí co nejdříve praštit, tak jste na omylu. Sabina razantně řekla, že se chce prozatím věnovat hlavně kariéře a na děti a svatbu nemyslí.