Petr Kramný, o kterém se pořád neví, zda je vrahem on nebo egyptský zahradník, má za zády samozvanou advokátku Ilonu Nohelovou, která mu za velké pozornosti médií nabídla spolupráci, neb „věří v jeho nevinu“.

Nohelová poskytla tn.cz rozhovor, který od té doby vykrádají všechna média, ale žádné z nich se nepozastavuje nad tím, co vlastně advokátku k podobnému činu, pochopitelně krom prostého samaritánství, vede. Zábavné jsou i některé její myšlenkové pochody, třeba ten, že Kramný přece nemohl do Egypta pašovat jed, protože: „…při cestách letadlem je omezená možnost velikosti a hmotnosti zavazadel, takže se většinou prostor v zavazadlech využívá beze zbytku, jistě neměl vlastní zavazadlo, do kterého by jeho žena neměla přístup,“ což je „jasný“ důkaz, přece jen takový jed, to je obrovská, neskladná věc, kterou by před manželkou nešlo ukrýt.

Zábavné je i konstatování, že: „V hotelích mají jistě k dispozici spoustu čisticích a dezinfekčních prostředků včetně deratizačních,“ na což by u nás, nebýt paní advokátky, jistě bez jejího postřehu nikdo nepřišel. Aby Nohelová ukázala, že ona je ta pravá, neváhá tasit ještě svou vlastní „hororovou story“ z Egypta, která musela být velice dramatická: „Stalo se mi v celkem luxusním hotelu, že jsem se napila ze skleničky, která nebyla dobře vypláchnutá a zřejmě stála na podnosu, kam stékal mycí prostředek, a stačilo mi to na popálení úst.“

Taková hrůza, Petr Kramný je evidentně v dobrých a zkušených rukou, jejichž čistým úmyslům tleskáme!