Před mejdánkem strávíme pár hodin v koupelně, z domova odcházíme jako vyvoněná a naprosto neodolatelná princezna, a ráno? Tak to je lepší si nepamatovat! Ne jen, že se probouzíme se strašnou kocovinou, dokonce jsme se ze zvláštních důvodů nezvládly odmalovat, takže vypadáme jako moucha tse-tse a ještě smrdíme, jako popelník. Radši ani nezmiňujeme morální kocovinu, která nás dřív nebo později dostihne.

Není pro ženu nic horšího, než když jí kámoši ráno začnou vyprávět, co včera dělala, a ona si ne a ne vzpomenout. Radši ani nezmiňujeme případ, kdy se nám podařilo opít se na firemním večírku a s ostudou se musíme vrátit do práce. To je snad lepší dát si výpověď. Tady je pár rad, které vám zaručí, že domů odejdete jako královna. Po svých a s dobrým pocitem.

4 SKLENIČKY A DOST

Pokud chcete být za dámu a užít si večer s noblesou, nedávejte si víc než 4 skleničky alkoholu. Tvrdý alkohol do sekce pití pro ženy vůbec nepočítáme. Dáma s 50 kg by mohla skončit pod stolem za chvíli. Každou skleničku prokládejte vodou, ovšem ne perlivou. Zajistíte si tak, že vás ráno nebude bolet hlava a alkohol se bude dobře vytrácet z těla. Takže slečny, pokud zvládnete vypít 4 skleničky téměř hned u vchodu, nedivte se, že neodcházíte s noblesou.

NAJEZTE SE

Je to sice známá rada, ovšem ruku na srdce, kdo z nás to dodržuje. Kvůli dlouhým přípravám se většinou nestihneme najíst vůbec a nebo do sebe hodíme jen něco malého, což nám na celý večer rozhodně stačit nemůže. Stejně jako si zarezervujeme čas na své přípravy, udělejme si čas i na vydatnou večeři. Pokud víte, že budete pít alkohol, rozhodně se neomezujte a nedržte ten den žádné diety.

NEMÍCHEJTE

Snažte se hned na začátku mejdánku rozhodnout, který alkoholický nápoj se stane průvodcem dnešního večera. Osobně bych zůstala u vína nebo sektu. Vyvarujte se tvrdého alkoholu a pokud možno i drinkům, u těch totiž nedokážete odhadnout dávkování a mohly by vás vyvést z míry. Navíc pokud chcete být stylová, tak co dodá ženě větší glanc než sklenka sektu.

USRKÁVEJTE

Pojměte mejdan jako degustační večer a svou skleničku si vychutnávejte. Pokuste se u ní zůstat co nejdéle, a ne ji tradičně vypít za 10 minut. Alkohol se bude pozvolna vstřebávat a vy se budete cítit večer i ráno parádně.

Tak co, jsou pro vás tyto body nereálné? Užijte si hezký víkend a nezapomeňte zůstat královnou!