Všimli jste si, jak někteří lidé dokáží komolit slova tím, že je zdrobňují. Není nic horšího, než když muži začnou psát „ahojky“, „fotečky“ a podobné běsy.

Na Facebooku vznikla skupina s názvem Společnost odporu proti zdrobnělinám, která tyto patvary shromažďuje. Teď se v ní objevila i Simona Krainová (41)!

Krainová v posledních letech fotí hlavně do časopisů, za což žádné zázračné peníze nebývají, sice se jí loni podařilo být hlavní tváří známého klenotnictví, ale hypotéka se neptá, a tak se objevila i se svým synem v televizní reklamě na jeden nápoj. Matka dvou dětí brzy pochopila, jakou výhodu mají sociální sítě, a na své facebookové stránce má už skoro 124 tisíc fanoušků, kteří hltají téměř každé její slovo, což vychytralá modelka umí dobře využít.

Nedávno tak vodu, „která chutná celé jejich rodině“, promovala i na Facebooku s tím, že se nechala vyfotit v obchodě u regálů s komentářem: „Kubík water… Family vodička.“ Tím se okamžitě pasovala do role ideálního adepta pro již zmiňovanou skupinu. Krainová, která si po „sto letech“ zahrála ve filmu, ale může být v klidu, oproti ní se ve skupině vyskytují mnohem horší zkomoleniny.