Verunka má co žehlit a také žehlí!

To, že si Veronika Kopřivová, současná přítelkyně legendy Jaromíra Jágra (44), vydělávala vlastním tělem, už není žádným tajemstvím.

Na svém Instagramu tvrdí, že byla v těžké životní situaci a neměla na jídlo. To jí samozřejmě nikdo nevěří a také její fotky na Instagramu ukazují, že si žila jako královna – podívejte se ZDE.

Sám Jágr veřejnosti také tvrdí, že o fotkách dávno věděl, a Veroniky se veřejně zastává. Podle našeho dobře informovaného zdroje ale Jaromír nic netušil a také to netušila jeho rodina.

Právě kvůli tomu, že Veronika se bála miláčkovi sdělit pravdu, jsou nyní pořádně napnuté vztahy nejen mezi Veronikou a Jaromírem, ale také je to hodně vyhrocené mezi Jágrem a jeho matkou.

Verunka se samozřejmě Jágra jen tak nechce vzdát! A dělá vše pro to, aby s ní zůstal. V neděli se pochlubila na svém Snapchatu jahodovými knedlíky, které svému milovanému vlastnoručně připravila.

Zdokumentovala také, jak byla jahody nasbírat, jak připravila těsto a následně natočila, jak knedlíky vypadaly. Verunka se opravdu snažila a zřejmě se řídila pořekadlem, že láska prochází žaludkem.

Je to od Veroniky sice moc hezké gesto, otázkou je, zda pár knedlíků způsobí, že Jágr zapomene na její divokou minulost.

Bude tedy kulinářské umění stačit na to, aby se vztahy v celé rodině uklidnily?