Světově uznávaná módní značka se opět pouští do boje o zapůjčení Karlova mostu. Chce zde uspořádat velkolepou módní přehlídku.

Před deseti lety se jim nápad nepodařilo uskutečnit, protože pro zapůjčení světoznámé památky nedostali povolení. Teď se ovšem nápadem nadchnul ministr financí Andrej Babiš a vypadá to, že věci dostanou nový spád. Tuto informaci uveřejnil informační portál iDnes.cz.

Oblíbená značka žádala o zapůjčení památky už před deseti lety, to ovšem magistrát nevydal k akci povolení. Hlavním důvodem byla velká vlna kritiky z řad veřejnosti, která nechtěla, aby se památka úplně uzavřela. Teď to ovšem vypadá nadějně, protože se do projektu zapojil Andrej Babiš.

Ministr financí se během své návštěvy Francie setkal minulý týden s majitelem značky Bernardem Arnaultem. O projektu se společně pobavili a Andrej Babiš (61) nyní tvrdí, že uspořádání módní přehlídky na Karlově mostě přinese Praze samá pozitiva. Prý se zase o Praze bude mluvit a bude to velká příležitost.

Vhodným termínem pro uspořádání akce by prý mohly být oslavy 700 let od narození Karla IV. Alespoň tento termín se Babišovi hodně líbí. Vypadá to tedy, že Louis Vuitton se konečně dočká! Co vy na to?