Charismatický herc Götze George zemřel ve věku 77 let, ale uměl si život naplno užívat. Dokonce se zakoukal i do pohledné bývalé modelky Renée Wevelsiepové (68), která byla ženou Felixe Slováčka (73). Ale ten ji opustil kvůli Dádě Patrasové (60).

Ale měla útěchu v podobě známého umělce, který neváhal a létal za ní do Čech soukromým letadlem. Jen svou lásku se snažili tajit. Dokonce se z nich stali tak dobří přátelé, že kontakt nepřerušili, ani když se sympatická blondýnka vdala za bohatého továrníka.

Seznámili se v Německu na tenise. „Ten jsme ale nikdy nehráli, místo toho jsme si raději dali partii šachu,“ prozradila deníku Blesk zasněně Renée. „Schimanski byl ohromně velkorysý, ale zároveň tajuplný,“ dodala s úsměvem. Nikdy ale nepotvrdila, že by mezi nimi bylo i něco intimního. Ale jejich společní přátelé potvrzují, že spolu žili v partnerském svazku.

Teď se z jeho ztráty nemůže vzpamatovat. Nejdřív ji před rokem zemřel manžel a stala se vdovou a do toho ji zasáhla zpráva o smrti Schimanskiho, kterého tolik obdivovala a nestihla se s ním ani rozloučit. Proto se stáhla do ústraní a bude truchlit nad jeho ztrátou.