Dlouholetí partneři Tomáš Rosický a moderátorka a rosnička Radka Kocurová (32) se konečně dočkali vytouženého dítěte. Už v úterý se jim v podolské porodnici narodil syn Tomáš. Fotbalista o tom informoval ČTK, protože od průšvihu fotbalové reprezentace s prostitutkami v hotelu Praha se důrazně straní bulváru.

Kapitán nároďáku Tomáš Rosický informaci o narození potomka potvrdil s tím, že Kocurová i dítě se těší dobrému zdraví. Před dvěma lety si modelka prožila nejhorší chvíle svého života. V pátém měsíci přišla o miminko.

Rosický a Kocurová spolu žijí už jedenáct let a jsou tak jedním z nejstabilnějších párů mezi českými celebritami. Modelka je dokonce podezřelá, že Tomáše fakt miluje, což je ve zlatokopecké branži unikát. Fotbalista se ovšem vytrvale odmítá oženit, svatbu se mu nechce organizovat a platit a dělá mrtvého brouka, čímž Kocurová trpí, protože je kvůli tomu terčem posměchu kolegyň a klepů.

V poslední době se ale vyrojily informace, že na konci léta do toho pár v utajení konečně praští a vše tedy bude v pořádku.