A máme za sebou poslední díl seznamky Farmář hledá ženu, ve kterém opět nejvíce zaperlila dvojice koňařka – slavoman. Exotický vtipálek Hassan v minulých dílech zaujal farmářku Zuzanu Polákovou natolik, že s ním chtěla strávit romantický víkend v Praze, kam ze své koňské farmy nakonec skutečně dojela. Ale ouha! Hassan se vyslovil, že je pro něj sex ještě tu noc moc narychlo, dal si na účet štábu večeři a nechal svou zklamanou vyvolenou pláchnout do neznáma.

„Počítala jsem s tím, že už se pak vůbec neozve, a to se taky stalo,“ prozradila Zuzka moderátorce Laďce Něrgešové během posledního setkání farmářů na zámku. „Myslím si, že je to takový jeho koníček – vyhledávat castingy, epizodní roličky v seriálech, modeling a točit reklamy. Chtěl se jen ukázat v televizi. Kdyby mu šlo o mě, tak to vypadá úplně jinak,“ dodala farmářka na adresu lovce polní trávy, tedy slávy.

Poté k Zuzce přistoupil Hassan, se kterým si dala mlaskavou pusu a ihned zkraje mu řekla, že se má luxusně. Asi aby si uvědomil, o co přišel. A asi i proto, že každá žena, která nemá na krku fintivého sebestředného metrosexuála, se má jistě luxusněji, než kdyby jí doma vřeštěl podobný kousek.