Obchodní značka Kiki a Maki se rozpadla. Markéta Sluková už dále nechce hrát s Kristýnou Kolocovou. Víme, jaký je skutečný důvod.

Ty důvody jsou v podstatě dva a úzce spolu souvisí. Jeden z nich v rozhovoru pro iDnes.cz naznačila Sluková.

„Dosáhly jsme nějakého limitu. Myslím si, že už nemáme moc kam růst. Netvrdím, že to je výkonností Kristýny nebo mojí. Naše kapacita, naše fyzické předpoklady jsou limitované. Došly jsme do stádia, kde na ten strop už klepeme.“

Jak tato slova Slukové přeložit? Kiki, jsi moc malá a limituje tě výška. To je první důvod, přes který vlak nejede. Kolocová je skvělá hráčka, ale je moc malá a Slukovou brzdí.

A teď ten druhý důvod. A tím je skutečně chlap. Jde o trenéra naší dvojice Simona Nausche. Oběma holkám neměřil stejně, jednu preferoval. Se Slukovou má intimní poměr a začal jí naznačovat, že Kiki ji brzdí v kariéře. A Sluková ho poslechla a Kolocovou hodila přes palubu.

Takže prvním důvodem je výška a druhým důvodem je to, že milenec (a trenér) Nausch otevřel Slukové oči.

ŘEČ ČÍSEL: Kristýna Kolocová měří 170 cm. Markéta Sluková měří 181 cm. Markéta Sluková si za Kiki našla Báru Hermannovou, která měří 179 cm. 9 cm – to je rozdíl, který v profesionálním sportu rozhoduje.