Francesca je opravdová bojovnice. Když se narodila, její nožičky měly velikost mince. Měla v těle plno infekcí, 2× jí zkolabovaly plíce, skoro se nehýbala a nemohla otevřít oči. Lékaři jí moc šancí nedávali, ale poskytli jí tu nejlepší péči.

Holčička byla 8 týdnů v inkubátoru a její stav se lepšil každým dnem. Překonala i problémy s ledvinami a lékaři se nestačili divit. Učiněný zázrak!

Její matka Victoria šla na běžnou kontrolu a tam ji čekal šok. Lékaři jí oznámili, že začala rodit. Ona nic nechápala, vždyť byla teprve za půlkou těhotenství! Něco bylo ale špatně a malá musela ihned ven. Naštěstí se všechno odehrálo 2 dny poté, kdy by lékaři provedli ženě potrat s tím, že takto nevyvinuté dítě nelze zachránit.

Dohromady byly obě v nemocnici 18 týdnů, než je doktoři pustili. „Je tak skvělé mít ji doma. Neumím si představit, že kdybych přišla o dva dny dříve, nikdy bych ji nedržela v náručí,“ říká Victoria.

„Byla tak maličká a vypadala uboze. Řekli mi, že nejspíš bude žít pár hodin,“ vzpomíná žena. Francesca se ale dala do kupy a dnes vypadá jako kterýkoliv jiný prcek!