Než v patnácti letech vyhrála celosvětovou soutěž krásy Elite Model Look, tak by do Lindy Vojtové (30) nikdo neřekl, že jednou bude lámat srdce mužům na celé zeměkouli a plnit titulní stránky předních módních časopisů.

Ale topmodelka se nevzdala svého snu a i přes posměch vrstevníků si šla za svým. Sundala neslušivé brýle, vzala si modernější oblečení a šla si za snem stát se úspěšnou modelkou, co chodí po červeném koberci a je ozdobou každého prestižního večírku s těmi největšími hvězdami.

Její tělo je dokonalé, proto se není čemu divit, že si ji Mattoni vybrala jako svou tvář a natočila dost odvážnou reklamu, kde byla celá nahá. Jen zahalená do „vody“. Tím se opět připomněla i v rodném Česku, kam létá jen sporadicky, jinak žije jako většina modelek v New Yorku.

Pánové, ale máme špatnou zprávu. Toto dříve ošklivé káčátko už bohužel k mání není, letos se totiž vdává za svého snoubence Jamisona Ernesta, se kterým žije dlouhých deset let. Ale pokochat se její krásou můžete alespoň v naší fotogalerii.