Kamil měl ples odmoderovat v Ústí nad Labem v pátek a studenti Gymnázia v Jateční o něj hodně stáli, hvězdička internetové televize Stream.cz je i přes dlouhodobě sestupnou tendenci kariéry mezi dětmi a teenagery oblíbená, a tak je v tomto období o Bartoška zvýšený zájem.

To Kazma (29) dobře ví, a tak předvádí metody, které jsou ve slušné společnosti naprosto nepřijatelné, ba co víc, jsou vydíráním hraničícím s termínem „nebetyčná prasárna“.

„V pátek ráno nám zavolal s tím, že chce ještě desítku, jinak nepřijede,“ řekl redakci jeden ze zdrojů přímo ze třídy 4C (identitu má redakce k dispozici), který si důrazně nepřál být jmenován, protože se bojí Kazmovy reakce. Během řešení incidentu prý vyšlo najevo, že podobnou zkušenost už má jiný kolektiv a studentům jiné školy v regionu měl Kazma hystericky vyhrožovat poté, co mu pohrozili medializací, čímž jim zcela zničil poslední a velmi náročný den příprav plesu.

„Peníze jsme nakonec mezi sebou nesehnali, je to hodně, pro plesový fond našich dvou tříd byla už jím požadovaná částka maximální hranicí, ale samozřejmě jsme ji pro něj vyčlenili a těšili jsme se na něj, ale tohle bylo nad naše síly. Odpoledne jsme pochopili, že to asi neproběhne, a zoufalí přemýšleli, co teď, bylo to hrozné, vůbec jsme to nečekali. Nakonec přijel, byl nafoukaný, k situaci se nechtěl vracet, akci odmoderoval a odjel úplně normálně, akorát v nás zbyl pocit, že to na nás prostě zkusil, a už víme, že jsme nebyli určitě první.“

Zajímavé svědectví má jedna z mnoha agentur, které Kazmu na plesy dohazují. „Zkoušel na nás kdysi před lety, že mimo svou sazbu má pravidlo, že bere deset tisíc za třídu, my jsme mu zopakovali, že ples, který moderuje, má jen jedna třída, neb je to u nás na zdejších školách zvykem, a tak nakonec přijel za původně domluvených třináct.“

Bartošek zatím na dotazy redakce nereagoval, pravděpodobně stále přijímá gratulace k infiltraci Českého lva falešným Jimem Carreym, kterému na důkaz toho, že má v poslední době evidentně finanční potíže (živí ho částečně otec, od kterého má vůz a kartu na benzin, ve volném čase pronajímá garážová stání chudým), mimochodem rovněž nezaplatil.

O Kazmových praktikách asi nejvíce vypovídá včera zveřejněné video s jím okradeným dvojníkem, na které redakce do konce života nezapomene.

Aktualizováno večer v 19:47: Kazma se ozval s tím, že šéfredaktor eXtra.cz: „Nemá Kazmu rád, cokoli napíše, my překroutíme a pravda nás nezajímá.“ Vzkazujeme, že to, že Pavel Novotný nemá Kazmu rád, je pravda, neb Kazma je lhář, zloděj, psychopat a násilník, který na něj roky žárlí a pomlouvá jej, že má sex s Kristelovou, což ženatý a s Kristelovou nešukající Novotný neslyší rád, ale orel mouchy neřeší. Dále redakce eXtra.cz NIKDY nezasahuje do přímé řeči aktérů článku a pravda ji velmi zajímá, a proto ji píše. Jinak stále čekáme na vyjádření k tomu vydírání, Kamile.