S tímto má zkušenosti modelka Katie Price. Kvůli svému povolání musí být vždy upravená, musí makat na svojí postavě a hlídat se v jídle. A také vždy chce, aby jí to slušelo. A podle toho také vychovává svoje děti.

Modelka má pět dětí a své osmileté dceři dovoluje se líčit, nalepovat umělé řasy a dělat ze sebe parádnici. I když si všichni myslí, že na to má spoustu času. No a co? Je to její dcera a její výchova. Budete se divit, ale lidé ji odsuzují za něco úplně jiného.

Katie totiž nechala své sedmnáctiměsíční dceři propíchnout uši! A to si tedy dovolila hodně! I když v Česku je toto úplně normální věc a dělá ji hodně rodičů už v tak mladém věku, Britové se cítí pobouřeni.

Modelka fotku své dcery s náušnicemi dala na svůj Instagram a hned se na ni snesla vlna kritiky. A Britové ji proklínají. Ona se ale brání tím, že to stejné udělaly svým dcerám Angelina Jolie, Kim Kardashian i Gisele Bündchen. Tak proč ne ona?

Lidé se do ní pustili s tím, že by se její dcera měla sama rozhodnout, kdy si nechá propíchnout uši a jestli bude chtít vůbec nosit náušnice. Jiným se zase nelíbí, že její dcera musela podstupovat takovou bolest už v tak mladém věku. Katie si z toho ale nic nedělá, podle ní se s tím všichni musí smířit. Jsou to přece jenom propíchnuté uši, ne tetování.