Když se na váze ukázalo číslo 129,9, tak už došla Leošovi trpělivost. Přeci nemůže kámoše nechat se ujíst k smrti. Sám Patrik uznal, že takhle to dál nejde, a rozhodl se, že na své postavě zapracuje. Přestal se přejídat a přidal k tomu pohyb.

Bohatý moderátor se ukázal jako správný parťák a šel Hezuckému příkladem. Sice doteď už hodně sportoval, na zdravý životní styl ho přivedla přítelkyně Monika Koblížková (34), ale teď začal makat o dost víc, v posilovně je jako doma a chtěl by nabrat nějakou tu svalovou hmotu.

Patrik je rád, že ho někdo tak podporuje a věří, že zase bude vypadat k světu a uvidí si na nohy. Teď mu to přes to obrovské panděro šlo opravdu jen ztěžka. Ale to se prý změní. Kdyby náhodou měl chuť s tím seknout a vrátit se opět k fastfoodům, tak tu má Leoše, který ho padnout na dno nenechá. To by pak měli „tichou domácnost“.

Uvidíme za měsíc, jak se snažení vyplácí. Největší zkouškou pro Patrika budou rozhodně vánoční svátky. To už nebude mít Mareše za zadkem, bude muset spoléhat na vlastní vůli.