Seriál o čarodějnici vyrovnávající se s kouzelnickými schopnostmi se začal natáčet v roce 1996 a získal si velkou popularitu. Natáčelo se sedm let a diváci se drzé blondýny, dvou šílených tet a flegmatického mluvícího kocoura nemohli nabažit.

Melissa Joan Hart byla na vrcholu popularity a užívala si jeden večírek za druhým. Ale každá pohádka má svůj konec, sledovanost klesala a nakonec bylo s natáčením utrum. Ostatní režiséři se báli Melissu obsadit do svých filmů, protože už byla nadobro spojena s rolí blonďaté čarodějky.

A tak Melissa přecházela z jedné vedlejší role do druhé a upíchla se hlavně v televizních seriálech a filmech. V roce 2003 se vdala za svého přítele Marka Wilkersona a postupně porodila tři kluky.

Teď si nejvíc oblíbila roli maminky a na svých sociálních sítích se hrdě chlubí syny. Ale žádná sexy selfíčka a hubnoucí motivaci nečekejte. Melissa je sama sebou, dalším maminkám radí, jak skloubit rodinu a práci, a na nějaké fiflení jí moc času nezbývá.

Nestydí se ani ukázat fotky, kde jí to zrovna moc nesluší, ale to nevadí. Je to prostě normální, sympatická žena, která je ve svém životě moc spokojená.